Кошик
85 отзыва
Сертифікована компанія Prom.ua

Какао порошок

Какао порошок звичайний та алкалізований, з різною ступінню жирності, різної фасовки - від 100г до мішка 25кг

Корисні властивості какао порошк

Какао - дуже смачний напій. Після проведених досліджень стало достеменно відомо, що какао-порошок має також корисні властивості. До складу какао-порошку входить теобромін - алкалоїд, який бадьорить але м'якше, ніж, наприклад, кофеїн. Какао корисно тім людям, які не можуть вживати каву. Теобромін майже не робить ніякого впливу на нервову систему, але дуже активно стимулює дихальну систему, а також серцево-судинну. Какао-порошок дуже корисний при бронхіальній астмі, а також служить захистом для зубів від негативного впливу цукру.

Какао - калорійний продукт, але не призводить до ожиріння, тому що при вживанні навіть маленька порція какао здатна дати людині відчуття ситості.

У какао-порошку міститься кофеїн, але в набагато менших дозах, ніж, наприклад, в чаї або каву.

Какао славиться своїм антидепресантом - речовиною фенілефіламін, який покращує настрій людини і здатне прогнати депресію і меланхолію.

У какао міститься дуже багато білків, жирних кислот, які сприятливо регулюють кількість холестерину в крові людини. Какао-порошок містить клітковину, вітаміни, найважливіший з яких - фолієва кислота.

У какао-порошку дуже багато цинку і заліза, цей продукт є передовим за змістом даних мінералів.

Найкраще напій з какао-порошку вживати в першій половині дня, готуючи його з молоком, медом.

У какао-порошку багато натурального меланіну - пігменту, який має функцію поглинати і нейтралізувати шкідливі для організму ультрафіолетові і інфрачервоні промені. Якщо людина довгий час змушена проводити на сонці, або він планує подорож в жаркі країни, потрібно підготувати та убезпечити себе від шкідливого опромінення, для чого пити напій з какао-порошку щодня, а також істи шоколад. Це служить відмінною профілактикою ракових захворювань шкіри.

Какао-порошок містить пурини, які беруть активну участь в синтезі білків живої тканини, ферментів.

social-icon
Loading...