Кошик
13 відгуків
Кероб натуральний, замінник кави та какао

Кероб натуральний, замінник кави та какао

Кероб - порошок зі смаком та ароматом шоколаду c кавовим відтінком, що отримується з перемелених сушених плодів ріжкового дерева. Кероб ще називають «здоровим шоколадом», який не має протипоказань, дозволений діабетикам, жінкам під час вагітності і немовлятам. Може використовуватись як замінник какао в усіх продуктах, де той використовується.

Корисні властивості та склад Кероб:

По-перше, на відміну від какао-бобів, кероб солодкий сам по собі і не вимагає при приготуванні солодощів додавання цукру.

По-друге, кероб містить багатий набір вітамінів і мінеральних речовин. Кероб на 8% складається з протеїну і містить вітаміни А, В, В2, В3 і D. У ньому міститься багато кальцію, фосфору, калію та магнію.

По-третє, на відміну від кави і какао, кероб не містить психотропних речовин: кофеїну і теоброміну, які є в шоколаді і які викликають звикання і аллергію. Солодкі плоди ріжкового дерева застосовуються не тільки в кулінарії, але і як засіб народної медицини. Вони надають заспокійливе і болезаспокійливу дію, підвищують тонус організму, знімають слабкість і покращують настрій.

social-icon
Loading...